Pastore se vrátí do Serie A, pokud opustí PSG

Rated: , 0 Comments
Total hits: 23
Posted on: 12/27/17

Argentinský mezinárodní Pastore se v této sezóně v PSG nepodařilo dobře a v týmu ztratil své absolutní postavení, takže se nepodařilo přerušit pověst o jeho převodu. Před pár dny sám Pastore připustil, že měl kontakt se Seriem A inter. Fotbalové dresy pro děti se soupeře s rozehrávají, ale nastupuje jasně.

Minulou sezónu je hlavní tým Pastore v této sezoně mnohem méně času, on jen jménem PSG v prvních 8 vystoupeních. Jako výsledek, pověst Pastore opouštět Germain byl plný před zimním přenosovým oknem otevřen. La Liga Atletico Madrid byl Pastore s největší pravděpodobností hrát další tým, ale nedávno Pastore sám potvrdil, že Serie A giganti Inter Milán v soutěži učinit krok vpřed.

Pastore řekl: "Můj agent již kontaktoval Intera, Inter se velmi zajímá o to, jak jsem se seznámil se mnou. I a Inter sportovní ředitel Sabatini je také velmi dobrý, často mluvíme." Ale nedosáhli jsme dohody, jestli chci opustit PSG, chtěl bych se vrátit na fotbalové hřiště Serie A. "Dětské Fotbalové Dresy PSG Respektujte úsilí každého hráče.

Nicméně, Pastore řekl, že měl dobrý čas na PSG a nebylo žádné známky odchodu: "Mám 1,5 roku smlouvu s Paříží a mám dobrý čas v Paříži." Došlo k pověstem, že jsem se rozloučil s týmy z Paříže, aby opustili tým, to jsou falešné zprávy. Ale doufám, že v Germainu dostanu více času, ale záleží na tom, co se týče trenéra. Budu se snažit, abych získal více příležitostí. "Dětské fotbalové dresy s potiskem, zažít zábavu online nakupování.
>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your commentMost Popular

Neymar pomáhá světové vlně
Šestnácté kolo kvalifikace ruského Světového poháru v roce 2018 v Jižní Americe bylo horlivě napadeno na stadionu Roberto Melendez, což ... ...Login


Username:
Password:

forgotten password?