Nejsilnější osoba v Barcelona je v týmu

Rated: , 0 Comments
Total hits: 21
Posted on: 12/13/17

V poslední zprávě španělské média poznamenaly, že nehoda v Barceloně zjistila, že "nejsilnější osoba je v týmu" a v nedělním utkání proti Villarrealovi, Vermaelenovi znovu a zahájila vysokou úroveň soutěže. Belgická střediska a Pique vytvořily dokonalý doplněk k hvězdě Villarreal Bakambu. V této hře Vermaelen dokončil 8 kradů, 2 zachycování, a tam jsou 3 úspěšné řešení, a ve hře už neškodil 1 krát. Ve vzdušné konfrontaci dává také lidem velký pocit bezpečí, v kouli je Vermaelen nejen čistý, ale také s vysokou přesností. Fotbalové dresy pro děti znovu a znovu svědkem růstu sportovců.

Na keramickém dvoře v Villarrealu nikdo nevynechává Umtiti. Zatímco Umtiti byl zraněn ve hře proti Celta, Barcelona fanoušci jednou cítili, že obloha klesá. V polovině šampionátu měl Barcelona jen špičku, Vermaelen a stejný zraněný Javier Mascherano. Ale Vermaelen dal dokonalou odpověď a nikdo teď nepochybuje o svých normách. V posledních pěti hrách v Barceloně vypadá Vermaelen ve čtyřech zápasech a každá hra se zlepšuje. Belgická poločasová polovina cítí, že pokud nebude trpět zraněním, Barcelona má v této sezóně spolehlivějšího obránce.Dětské Fotbalové Dresy Barcelona je největším podkladem hráče.

Přesto média říkají, že Barcelona bude stále hledat polovinu na transferovém trhu, protože Mascherano vypadal odhodlaně opustit Barcelonu a Nou Camp chtěl najít náhradníka za poníka. Noví hráči nejen musí konkurovat Pique a Umtiti, dvoubitečné teoretické síle, ale také s nízkou otevřenou vysokou Vermaelen.Dětské fotbalové dresy s potiskem, zní velmi vzrušená.



>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment



Most Popular

Neymar pomáhá světové vlně
Šestnácté kolo kvalifikace ruského Světového poháru v roce 2018 v Jižní Americe bylo horlivě napadeno na stadionu Roberto Melendez, což ... ...



Login


Username:
Password:

forgotten password?