Manchester United vedoucí pracovníci nespokojeni s Josem Mourinho

Rated: , 0 Comments
Total hits: 17
Posted on: 03/19/18

Poté, co byl Manchester United mimo Ligu mistrů, Mourinho jasně uvedl, že pokud by Manchester United měl pokračovat v pokroku, museli by silně investovat, jako Manchester City, aby zvýšili svou sílu. V tomto ohledu média dala jasně najevo, že Manchester United manažeři nebudou plně souhlasím s José Mourinho, ačkoli investice United není tak dobrý jako Manchester City, ale v Premier League a dokonce i v celé Evropě, je absolutně top, United manažeři věří, že Jose Mourinho se spoléhá na takové investice, stačí k tomu, aby tým dělal velký pokrok.Fotbalové dresy pro děti obdržel oblíbené fanoušky.

Přestože Mourinho strávil téměř 300 milionů liber v trénovat Manchester United po dobu delší než jeden rok, zdá se, že Manchester United nebyly dostatečně pevný, aby unesl svého souseda Manchester City, což je důvod, proč Mourinho opakovaně deklaroval, že Manchester United je třeba zvýšit své investice úsilí. Za tímto účelem, když byl dotázán, co Manchester United třeba změnit, aby na jeviště po Ligy mistrů utkání Mourinho řekl: „Všechno, všechno se musí změnit, všechny kluby jsou utrácet peníze, že jo?“ Nejen My, to je přirozený proces, všechny týmy investují. "Dětský fotbalový dres Manchester United zažít tento pokles, bude pracovat těžší.

Navzdory tomu bude Manchester United stále nabídnout Jose Mourinho obrovskou investici letos v létě, uvedla média. Cíle Manchesteru United zahrnují zvonek a Nice, ale rozpočet kupujícího Jose Mourinho nebude omezen, a jakmile manažeři Manchesteru nesouhlasí s Josem Mourinho nad rozpočtem, bude Paris využit příležitost k přesunu a doufá, že vykopne bývalý Chelsea, Real Madrid manažer nahradit nyní "Emery". Nicméně, vzhledem k nedávnému rozšíření Mourinho do Manchesteru do roku 2020, je pro Paříž těžké vykopnout rohy. Ale média poukazují na to, že pokud se Paříž domnívá, že mohou využít jakéhokoli rozporu mezi Mourinho a Manchester United, budou dělat to nejlepší. Po ponížení Ligy mistrů se mnozí fanoušci Manchester United začali bombardovat tým Jose Mourinho a hrát, a zpochybňovali, že portugalští nebyli správci United.Dětské fotbalové dresy s potiskem, čeká na test času.

 >>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your commentMost Popular

Neymar pomáhá světové vlně
Šestnácté kolo kvalifikace ruského Světového poháru v roce 2018 v Jižní Americe bylo horlivě napadeno na stadionu Roberto Melendez, což ... ...Login


Username:
Password:

forgotten password?